3 pomysły w co zainwestować 500 zł

Pomysł pierwszy – zacznij prowadzić blog internetowy

Jak zainwestować 500 zł ? Brak wielkich środków finansowych nie musi być dłużej barierą dla inwestowania. 500 zł to nie jest wiele ! Prawda ? Większość z nas woli wydać te pieniądze na jedzenie lub rozrywkę…a może by tak kwotę tą zainwestować w swoją finansową przyszłość.

Najważniejszą rzeczą w inwestowaniu jest po prostu jego rozpoczęcie. Jeśli odkładasz inwestowanie na później możesz nigdy nie zacząć. Rozpoczęcie i zrealizowanie pomysłu na swój biznes może być jedną  lepszych decyzji jaką podjąłeś w swoim zarobkowaniu.Jest wiele from zarobkowania startując z kwotą 500 zł a nawet mniej.

Zacznij pisać bloga lub prowadzić własną stronę internetową

Prowadzenie bloga jest pomysłem na biznes który na starcie nie kosztuje wiele po za zaangażowaniem czasowym. Jest wielu blogerów w polskim internecie, którzy zarabiają dobre pieniądze prowadząc bloga.

Jak prowadzić bloga możesz poczytać w internecie. Prowadzenie bloga i uczynienie go opłacalnym niesie za sobą wykonania wiele pracy. Potrzebny będzie czas i energia.

Fajną rzeczą w rozpoczęciu swojego bloga jest to, że nie potrzebujesz dużych pieniędzy na start. Pierwszą rzeczą przy zainwestowaniu swoich pieniędzy w blog jest wybranie jego tematyki i o czym będziesz pisał. Kolejną rzeczą będzie wybranie dobrej domeny.

Więc jak zainwestować 500 zł – zacznij prowadzić swojego bloga lub stronę internetową. Kwota 500 zł z całą pewnością wystarczy Tobie na zakup domeny oraz hostingu. Pozostałą kwotę pieniędzy możesz wykorzystać na reklamę. swojego bloga

Wielkie inwestycje czasami zaczynają się od małych kroków. W co zainwestować 500 zł – znajdź dobrą okazje. Tylko dlatego że nie posiadasz tysięcy złotych w swoim portfelu nie znaczy, że nie możesz zacząć inwestować. W tych dniach, wyprawa do sklepu na zakupy dla trzy osobowej rodziny może kosztować lekko 200-300 zł tygodniowo. Nie ważne ile masz lat ważne by pomyśleć czy warto inwestować.

Pomysł drugi – Znajdź dobrą OKAZJE

Zamiast inwestować w pieniądze, dlaczego by nie zainwestować w oszczędzanie. Zatrzymaj te 500 zł w swoim portfelu do czasu aż znajdziesz fajną okazję.

Czasami wyprzedaże mogą sięgać nawet do 75%. Więc jeśli planujesz sobie coś kupić może warto poczekać i poszukać okazji. W ten sposób zainwestujesz swoje 500 zł. Gdzie można znaleźć fajne okazje ? Np. na lokalnych portalach ogłoszeniowych lub na sklepowej wyprzedaży.

Pomysł trzeci – załóż program emerytalny

Możesz zacząć inwestować z tym co masz. Inwestując 500 zł  na różne sposoby możesz zapobiec ich utracie. Bez względu czy masz tylko 500 zł czy mniej lub więcej zawsze możesz je zainwestować

W co zainwestować 500 zł – odkładaj na IKZE ( Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego) do wykorzystania rocznego limitu lub odkładaj na emeryturę na IKE Indywidualne Konto Emerytalne. Inwestowanie może być dobrą drogą do budowania swojej zamożności i zabezpieczania swojej finansowej przyszłości. Nie potrzebujesz nie wiadomo jak dużych pieniędzy aby zacząć i możesz zacząć inwestować z kwotą nawet 500 zł.

Inwestowanie jest jedną z wielu rzeczy o których ludzie mówią że zrobią ale nigdy tak naprawdę nie robią tego. Prawda jest taka, że inwestowanie nie jest tak skomplikowane na jakie wygląda i nie wymaga od razu dużych nakładów finansowych by zacząć. Myślisz, że 500 zł to za mała kwota by zacząć inwestować ?

Zainwestuj w swój program emerytalny

Kolejną dobrą drogą do zainwestowania swoich 500 zł może być wpłata na swoje Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego ( IKZE) lub Indywidualne Konto Emerytalne. Rozważ by użyć te pieniądze do zbudowanie swojej przyszłej emerytury. Wpłacając 500 zł miesięcznie na IKZE m.in. odliczysz całą kwotę od podatku dochodowego w zeznaniu podatkowym lub IKE zbudujesz wielki kapitał na lata późniejsze.

One thought on “3 pomysły w co zainwestować 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *