W co zainwestować 100 zł – konto oszczędnościowe ?

W co zainwestować 100 zł w 2019 roku ? Inwestowanie swoich pieniędzy nie jest zawsze prostym zadaniem. Ci, którzy mają dużo pieniędzy i są zamożni mogą mieć zdanie, że więcej pieniędzy równa się więcej problemów a ci którzy nie mają wiele pieniędzy mogą Tobie mówić że problem to mało pieniędzy lub ich brak

Jakkolwiek udało się Tobie oszczędzić 100 zł lub może znalazłeś je na chodniku, jest wiele możliwości inwestowanie nawet wtedy kiedy masz tak małą kwotę by inwestować.  Inwestowanie z kwotą 100 zł nie robi wielkiego wrażenia ale rozpoczęcie wielkiej przygody z inwestowaniem to już coś.

Piękne w inwestowaniu z kwotą 100 zł jest to, że nawet jak popełnisz jakiś błąd w Twojej decyzji inwestycyjnej  to ten błąd inwestycyjny nie zrobi pustki w Twoich finansach. Taką czystkę w Twoim portfelu mogła by zrobić większa kwota np. 10000 zł

Jedną z możliwości, którą dziś opisze w tym wpisie na zainwestowanie 100 zł jest wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe.

W zależności o Twojej sytuacji, otwarcie konta oszczędnościowego może być najlepszym wyborem dla Ciebie. Być może nie masz tak zwanej poduszki finansowej. Może zbierasz na jakiś wakacyjny wypad. Może chcesz zacząć oszczędzać bo masz coś większego w planie do kupienia albo po prostu chcesz zacząć inwestować.. Otwarcie konta oszczędnościowego jest jednym z sposobów do zainwestowania 100 zł. Smutną wiadomością w odłożeniu na konto oszczędnościowe jest to, że długo zajmie zanim zbudujesz duży kapitał.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *