Zmotywuj się i zarób 200 zł w dwie godziny

Dziś chciałbym zachęcić Ciebie do zmotywowania się i zarobienia 200 zł w około dwie godziny. Często mówimy, że nie mamy pieniędzy, czasu itd. Ja chciałbym Ciebie dziś zmotywować byś skorzystał z promocji bankowej w Millenium Bank i zarobił 200 zł. Jest wiele stron internetowych przez które możesz założyć promocyjne konto bankowe i otrzymać w lutym 200zł w gotówce. Mam nadzieje, że osoby które takie strony prowadza podadzą szczegóły w komentarzu.

Rozmawiałem dziś z znajomą której powiedziałem o tej promocji i ona na to, że jej się nie chcę. A co będzie jak mnie oszukają i nie otrzymam pieniędzy ? Albo co jak coś źle zrobię? A potem będę musiała chodzić do Banku wypowiadać umowę.No tak- jeśli zakładasz konto po to tylko by zgarnąć nagrodę to będziesz musiała zamknąć konto. No i co z tego?

Zapytałem ile możesz kupić sobie bluzek w sklepie za 200 zł ? odpowiedziała, że dwie. No widzisz. Za darmo będziesz miała dwie bluzeczki. Źle Tobie? Dlaczego oceniłem, że możesz zarobić 200 zł w dwie godziny? Bo by założyć konto wystarczy wypełnić wniosek, Bank oddzwoni i jeśli wybierzesz tą opcje to wyślę Tobie umowę do domu.To zajmie Tobie około 30 minut. Pozostałe 1,5 h myślę będziesz potrzebował by pójść do oddziału i osobiście zamknąć konto. Minus taki, że wtedy konto będzie kosztowało Ciebie 5 zł bo przez telefon nie będziesz mógł złożyć dyspozycji elektronicznego miesięcznego rozliczenia wyciągu.

Zmotywuj się i zarób 200 zł. Za tę pieniądze możesz zabrać rodzinę na dobry obiad, pójść do kina lub pojechać do aquaparku. Ja się zgłosiłem do promocji. Otrzymam środki w lutym i konto zamykam. Jeśli masz pytania pisz w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *